ul. Trakt Brzeski 45, 05-077 Warsaw, Poland |     0048 22 847 86 60 | e-mail: export@phunord.pl Copyright © 2018 Nota prawna | Designed by NetYou

Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Nord" realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich -

Dotacja na kapitał obrotowy dla Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Nord".

Celem projektu jest wsparcie kapitału obrotowego przedsiębiorstwa na skutek zaistnienia epidemii COVID - 19.

Dofinansowanie projektu z UE: 117 056,25 zł

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.

ODPADY TEKSTYLNE

Nasze przedsiębiorstwo posiada wszelkie zezwolenia, które są niezbędne do prowadzenia zakładu przetwarzania odpadów tekstylnych. Decyzje, którymi dysponujemy, są potwierdzeniem spełniania przez nas szeregu wymagań z zakresu prawa związanego z gospodarką odpadową.

 

Przedsiębiorstwom z branży tekstylnej i włókienniczej oferujemy współpracę w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów poprodukcyjnych. Obsługujemy głównie zakłady produkcji odzieży, szwalnie oraz wszystkie inne firmy działające w branży tekstylno-włókienniczej. Obieramy odpady w każdej postaci, wytworzone z materiałów syntetycznych jak również naturalnych.  Posiadamy uprawnienia do wystawiania dokumentacji odpadowej.