ul. Trakt Brzeski 45, 05-077 Warsaw, Poland |     0048 22 847 86 60 | e-mail: export@phunord.pl Copyright © 2018 Nota prawna | Designed by NetYou

Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Nord" realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich -

Dotacja na kapitał obrotowy dla Krzysztof Kaczorowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Nord".

Celem projektu jest wsparcie kapitału obrotowego przedsiębiorstwa na skutek zaistnienia epidemii COVID - 19.

Dofinansowanie projektu z UE: 117 056,25 zł

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.

NASZE PRODUKTY

Oferujemy szeroką gamę włókien i szarpanek tekstylnych. Ich produkcja opiera się na wykorzystaniu odpowiednio wyselekcjonowanych surowców, które poddawane są procesom mechanicznego recyklingu.

 

W ofercie posiadamy włókniny i szarpanki syntetyczne o zróżnicowanym składzie, syntetyczne lub naturalne. Posiadana przez nas technologia umożliwia dostosowanie zawartości oraz stopnia przetworzenia włókien do wymagań klienta.

 

Nasze wyroby wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu tekstylnego. Zaopatrujemy w nie odbiorców krajowych oraz firmy zagraniczne. Proces produkcji odbywa się pod stałym nadzorem, który gwarantuje najwyższa jakość naszych produktów.

Przemysł motoryzacyjny

GŁÓWNE ZASTOSOWANIA NASZEGO PRODUKTU

Produkcja filców technicznych

Produkcja geotekstyliów

Przemysł

nonwoven